Účinok
HAIR MEGASPRAY
na Vaše vlasy
 • HAIR MEGASPRAY je v zahraničí známym trhákom a jeho zloženie z účinných zložiek poskytuje vlasom
  jedinečnú kombináciu prírodných živín, pričom každá jednotlivá látka má svoj špeciálny priaznivý účinok na pokožku hlavy:
 • Kokosový a avokádový olej, škoricový olej
  a organický výťažok z čili papričky
  vytvárajú silný antibakteriálny, protizápalový a upokojujúci účinok.
 • Lopúchový olej
  vyhladzuje povrch vlasovej štruktúry a dodáva elegantný vzhľad. To eliminuje lupiny a poskytuje ďalšie vlasové živiny a osobitnú ochranu, obzvlášť v prípade nedostatku vitamínov.
 • Výťažok z harmančeka a žihľavy
  upokojuje vlasy a účinne predchádza ich rozštiepeniu a lámaniu. Výťažok taktiež posilňuje korienky vlasov a stimuluje regeneráciu vlasov s ich tónovaním.
 • Arganový olej
  je skvelý antioxidant, ktorý pôsobí ako filter pre vlasy proti škodlivému UVA žiareniu.
 • Vitamíny А a E
  posilňujú vlasové korienky, zvyšujú rast vlasov a zabraňujú ďalšiemu vypadávaniu vlasov.
Problém vypadávania vlasov v určitej forme postihuje skôr či neskôr takmer všetkých ľudí, bez ohľadu na ich pohlavie. Nepriaznivý stav nášho životného prostredia, trvalý stres spôsobený prácou a nevyváženou stravou tiež prispievajú k zhoršeniu stavu našej pokožky hlavy a vlasov. V dôsledku toho sú vlasy tenšie a stále viac ubúda ich sila a objem, lámu a štiepia sa, až nakoniec vypadnú úplne. V priebehu svojej kariéry ako vlasový špecialista som už vyskúšal veľa rôznych produktov, ktoré mojim pacientom sľúbili pomoc, vrátane tradičných domácich opravné receptov na posilnenie vlasov od mojich pacientov, na vizuálny dojem a na zlepšenie štruktúry vlasov, na regeneráciu.
Vlasový sprej HAIR MEGASPRAY je však naozajstný poklad! Jeho prírodné zložky dokážu pomôcť aj ťažko poškodeným vlasom, ktoré sa ľahko lámu a štiepia a poskytujú im regeneráciu efektívnym spôsobom. Klinické štúdie s týmto sprejom na vlasy preukázali jeho účinnosť v boji proti vypadávaniu vlasov a plešatosti.
Josefa Brichacek,
Špecialista na starostlivosť o vlasy,
MUDr.
Názory na účinnosť spreju
na vlasy HAIR MEGASPRAY
Ďakujem vám! Tento sprej na vlasy mi pomohol - moje vlasy sú teraz oveľa objemnejšie a už po dvoch týždňoch liečby sú opäť zdravé (tj po šiestich použitiach). Účinok trvá už takmer mesiac. Je to jednoducho neuveriteľné! Ľudia v okolí si to tiež všimli a ja sa pýtam, či ísť do kaderníctva a čo za účes si mám vybrať? Môžem len odporučiť tento výrobok!
Alica, 27 rokov, Trenčín
Váš nákup bude automaticky zaradený do tomboly
iPhone 6
09
Zostávajúce položky,
s tombolou
Zľava
50%
39EUR
Bežná cena
78EUR
Cena: 39EUR